Niskie podatki i Szybka księgowość

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
Jako Kancelaria prawna prowadzimy równocześnie biuro rachunkowe

Niskie podatki i dobry księgowy to bardzo duży komfort dla każdego przedsiębiorcy. Taka wygoda pozwala skupić się na tym co najważniejsze – prowadzeniu biznesu. Właściwie prowadzona księgowość pozwoli Ci w pełni skoncentrować na pracy i zawieraniu umów z kontrahentami. Po naszej stronie natomiast stoją wszelkie formalności, a w niektórych przypadkach nawet negocjacje prawne. Trafiając tutaj zakładamy, że jesteś przedsiębiorcą lub planujesz założyć firmę i szukasz księgowej na pełen etat. Takie rozwiązanie będzie generować jednak po Twojej stronie niepotrzebne koszty, które można ograniczyć z pomocą wirtualnego biura za naszym pośrednictwem, czyli księgowością KHG Podatki&Ksiegowość.

Zapłać korzystniejszy podatek przy odpowiednim dostosowaniu formy prawnej do profilu działalności!

W przypadku działalności gospodarczej zapłacisz 19% podatku liniowego bądź 18% lub 32% według zasad ogólnych. Przy większych dochodach zdecydowanie lepiej odprowadzać podatek liniowy. Co jeśli jednak mógłbyś płacić wyłącznie 9% podatku dochodowego od osób prawnych? Taka możliwość jest charakterystyczna dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Problem stanowi jednak to, że są to pieniądze spółki, a nie Twoje. To nie jest jednak żaden problem. Załóżmy, że wykonałeś roboty budowlane –  Twoja sp. z o.o. zarobiła 100 000 zł, które trzeba opodatkować. Proponujemy w tej sytuacji wystawić fakturę na określoną kwotę i opodatkować to 19% CIT. W ten sposób bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest obciążone niższym podatkiem, a wyłącznie pieniądze które chcesz wypłacić dla siebie indywidualnie możesz wypłacać fakturą na działalność gospodarczą. Wydaje się skomplikowane?

Wypróbuj kreatywne podejście do podatków we swojej firmie!

To jednak tylko jeden prosty i dość podstawowy sposób optymalizacji podatkowej. Nasza kancelaria prawna i biuro rachunkowe specjalizują się w kreatywnym podchodzeniu do tematu podatków. Nasi księgowi wiedzą jak ważne jest zoptymalizowanie kosztów i ułożenie przedsiębiorstwa tak, aby było jak najbardziej opłacalne.

Jeśli szukasz wsparcia prawnego wraz z biurem rachunkowym, kreatywnymi księgowymi, wirtualnym adresem oraz osobami do których może zadzwonić i omówić bieżące problem – skontaktuj się z nami!

\
Skontaktuj się z nami

Główna księgowa


Podatki i księgowość kancelaria prawna we Wrocławiu