Radca prawny

Klaudia Zadworna

Przeczytaj o mnie Obejrzyj film

Doświadczenie

Radca prawny prowadzący obsługę prawną przedsiębiorców działających w branży automatyzacji przesyłowej, a także rozwojowej dziedziny konopi. 

W zakresie branży automatyzacji zajmuje się takim przygotowywaniem umów, aby doszło do należytego zabezpieczenia interesów, uwzględniając realia gospodarcze – tzn. na co każda ze stron może się zgodzić. Przygotowywała umowy SLA, pilotowe i właściwe sprzedażowe.

Dzięki Klaudii dowiesz się jak efektywnie prowadzić biznes związany z CBD. Produkujesz, sprzedajesz lub przetwarzasz? Doskonale! Klaudia podpowie Ci w jaki sposób działać w razie zatrzymania susz konopnego, podatku VAT czy rozliczaniu akcyzy za produkty zawierające kannabidiol, na pre-rollsy czy też susz konopny. Sprawdź więcej informacji na ten temat za pośrednictwem prowadzonej przez nią strony internetowej prawokonopne.pl.

Specjalizuje się w prawie handlowym, udzielając porad prawnych w zakresie procedury zakładania, bieżącej działalności oraz likwidacji spółek.

Biegle włada językiem angielskim, a w karierze zawodowej wykorzystuje dzięki temu doświadczenie zdobyte podczas pracy w Stanach Zjednoczonych na terenie stanu Kolorado.