Prawnik

Klaudia Zadworna

Przeczytaj o mnie

Doświadczenie

Prawnik prowadzący obsługę prawną przedsiębiorców działających w branży konopnej. Dzięki Klaudii dowiesz się jak efektywnie prowadzić biznes związany z CBD. Produkujesz, sprzedajesz lub przetwarzasz? Doskonale! Klaudia podpowie Ci w jaki sposób działać w razie zatrzymania susz konopnego, podatku VAT czy rozliczaniu akcyzy za produkty zawierające kannabidiol. Sprawdź więcej informacji za pośrednictwem (opis po kliknięciu):

Specjalizuje się w prawie handlowym, udzielając porad prawnych w zakresie procedury zakładania, bieżącej działalności oraz likwidacji spółek. Zajmuje się doradztwem i reprezentacją w dziedzinie tworzenia spółek zagranicznych. Świadczy także usługi w obszarze prawa gospodarczego.

Do przedmiotu jej zainteresowań należą sprawy z obszaru prawa cywilnego, w szczególności prawo konsumenckie z uwzględnieniem postępowań przed Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Biegle włada językiem angielskim, a karierze zawodowej wykorzystuje dzięki temu doświadczenie zdobyte podczas pracy w Stanach Zjednoczonych na terenie stanu Kolorado.