Prawnik

Dawid Jacoszek

Przeczytaj o mnie Obejrzyj film

Doświadczenie

W praktyce zawodowej wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie Śląskim. Wcześniej obsługiwał przedsiębiorstwa w zakresie działań zmierzających do zabezpieczenia czy też restrukturyzacji ich majątku.

Specjalizuje się w prawie nowych technologii ze szczególnym naciskiem na prawne aspekty technologii blockchain oraz zautomatyzowane procesy finansowania przedsiębiorstw, m.in. poprzez emisję tokenów. Ponadto zajmuje się tworzeniem optymalnej strategii przy rejestracji spółek zagranicznych, często w tzw. rajach podatkowych (offshore). Odpowiada zarówno za legalizację takich działań, a także poprzez wypracowane know-how za podział w strukturze udziałowej.

W kancelarii odpowiada za kontakt oraz relacje biznesowe z jej klientami.  Specjalizuje się również w odzyskiwaniu środków przy przestępstwach kryptowalutowych.

Posługuje się językiem polskim i w sposób biegły angielskim. Najważniejsza jest dla niego organizacja pracy, jak i skrupulatne dążenie ku założonym celom.