Kryptowaluty i Nowe technologie

Sprawdź jak możemy Ci pomóc Obejrzyj film
Nowe technologie i oprogramowanie – jak możemy pomóc?

Twoja firma zajmuje się obszarem nowych technologii i oprogramowania? Doskonale! Obecnie obserwujemy ogromne zainteresowanie nie tylko wyłącznie technologiami, ale również pochodnymi, takimi jak kryptowaluty czy rozwiązania pozwalające implementować m.in. ulgę IP BOX bądź B+R w struktury firmy. Jeśli prowadzisz działalność w ramach nowych technologii, to zapewnimy Ci profesjonalną pomoc. Doradzamy w zakresie prawa nowych technologii, a także zajmujemy się klientami, którzy działają w ramach innowacji. Sprawdź sam!

Nowe technologie i oprogramowanie w praktyce!

Pamiętaj, że zakres tych pojęć jest niezwykle rozbudowany. Nowe technologie znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie, energetyce czy też dowolnej branży, w której zostaną one w odpowiedni sposób wdrożone. Jeśli działasz na obszarze jurysdykcji Prawa Nowych Technologii, to wyspecjalizowana obsługa prawna jest czymś czego konkretnie potrzebujesz! Dowiedz się, jakie benefity możesz nieść ze sobą obsługa prawna w zakresie nowych technologii i oprogramowania! Zapraszamy do kontaktu! Umówimy się na spotkanie i doprecyzujemy wszelkie szczegóły.

Planujesz tokenizację lub zastanawiasz się nad rozliczaniem kryptowalut?

Masz pomysł na projekt i potrzebujesz kapitału na rozwój? W takim wypadku niejednokrotnie doskonałym pomysłem będzie zbiórka środków w postaci tokenów. Tutaj jednak trzeba nie tylko wybrać odpowiednią jurysdykcję, ale również sporządzić pakiet niezbędnych dokumentów oraz WhitePaper. Pomożemy Ci ze wszelkimi kwestiami prawnymi, a następnie zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo w zakresie Twojego przedsięwzięcia. Obsługujemy również kantory kryptowalut i instytucje płatnicze. Sprawdź tak naprawdę czego potrzebujesz! Skontaktuj się z nami!

Nowoczesne technologie niezależnie od wymiaru czasu – 2020, 2021, 2022

Nowe technologie stanowią bardzo ważny element polskiej gospodarki. Rozwój w tym zakresie spowodowało powstanie specjalistycznej gałęzi prawa, skupiającej wszelkiego tego rodzaju kwestie. Jeśli szukasz kogoś kto:

 • przygotuje regulamin, politykę prywatności, politykę cookies oraz inne dokumenty dla Twojego Serwisu,
 • udzieli Ci pomocy z Twoim projektem z zakresu kryptowalut,
 • przygotuje uruchomienie giełdy lub kantoru kryptowalut,
 • sporządzi dokumentację z zakresu Initial Coin Offering,
 • dokona audytu Twojego projektu,
 • będzie sprawował bieżącą obsługę firmy typu Multi-Level Marketing,
 • założy spółkę offshorową,
 • sporządzi dla Ciebie pełną optymalizację podatkową wraz z obsługą z zakresu podatków i księgowości,
 • opracuje dokumentację procedur AML i RODO,
 • zaoferuje Ci tzw. wirtualne biuro,
 • pomoże z zakresu ryzyka cybernetycznego.

Dobrze trafiłeś! Zapewnimy Ci kompleksową wiedzę z zakresu Prawa Nowych Technologii, a także zajmiemy się wszelkimi formalnościami w Twoim imieniu!

Pozwól nam pomóc Ci właśnie w Twojej sprawie!

Wybierz kategorię ze wskazanych poniżej lub skontaktuj się z nami, jeśli dziedziny na interesujący Cię temat nie ma na liście.

\
Skontaktuj się z nami

Radca prawny, Doradca podatkowy / Partner KHG Hupajło Grzegorczyk i Partnerzy Kancelaria Prawno-Podatkowa