Stosunki małżeńskie i te pomiędzy rodzicami, a dziećmi wymagają szczególnej opieki. W tym zakresie prawa poszczególnych członków rodzinnych reguluje Kodeks rodzinny. Mamy doskonałą świadomość tego, że w życiu mają miejsce różne sytuacje i zdarzenia. Dlatego jeśli potrzebujesz adwokata rodzinnego, to nasza kancelaria prawnej pomoże Ci rozwiązać Twój problem na dogodnych dla Ciebie warunkach. Doradzimy Ci na każdym etapie i pomożemy Ci w związku z rozwodem, alimentami oraz szerokim spektrum spraw związanych ze spadkami oraz zachowkami.

 

Rozwiązywanie spraw rodzinnych z pomocą kancelarii prawnej

W takich sytuacjach najczęściej ciężko jest powstrzymać emocje. Mamy tego doskonałą świadomość, dlatego zaletą skorzystania z obsługi prawnej jest możliwość zmniejszenia liczby obowiązków, które mogą być trudne lub po prostu bolesne. Ponadto niejednokrotnie zaproponujemy Ci rozwiązania prawne, które będą dla Ciebie korzystniejsze niż w przypadku indywidualnego zajmowania się kwestiami np. rozwodowymi bądź też spadkowymi. Brak znajomości w kwestii tych przepisów może skutkować niekorzystnymi konsekwencjami, których pozwolimy Ci uniknąć. Sprawy rodzinne charakteryzują się niezwykle delikatną materią, wymagającą indywidualnego i profesjonalnego podejścia. Oprócz obejmują one swoim zakresem również tematy związane z majątkiem małżeńskim i jego podziałem bądź np. kwestiami ojcostwa.

 

Sprawy rodzinne – czego możesz oczekiwać od kancelarii prawnej?

 

Przede wszystkim zapewnimy Ci kompleksowe usługi w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Przejmiemy całość obowiązków i kwestii formalnych, które w standardowej sytuacji wymagałyby Twojego czasu i w szczególności niepotrzebnych emocji. W ramach otrzymanego od Ciebie pełnomocnictwa, będziemy mogli zagwarantować Ci:

  • reprezentację na na każdym etapie postępowania sądowego,
  • mediacje rodzinne, 
  • porady prawne,
  • zbierzemy w Twoim imieniu wszelkie niezbędne dowody i sporządzimy dokumentację,
  • zajmiemy się spadkami, darowiznami, zachowkami czy testamentami,
  • wypełnimy za Ciebie wnioski, pozwy i dokumenty,
  • sporządzimy i zajmiemy się umową intercyzy,
  • zapewnimy pomoc przy sprawach małżeńskich, opiekuńczych oraz związanych kuratelą,
  • wiele innych.

 

Napisz lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie i dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb!