Prowadzenie działalności zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie zawsze każda z Twoich decyzji biznesowych okaże się właściwa. Konsekwencje finansowe z kolei mogą z czasem zacząć przerastać Twój budżet. W takiej sytuacji warto skonsultować swój problem i wypracować odpowiednią strategię działania. Tutaj jednak niezbędne jest podejście do problemu w sposób indywidualny. Zajmiemy się w Twoim imieniu negocjacjami z wierzycielami i rozłożymy Twój dług na raty, które będą dla Ciebie możliwe do spłacenia. Ponadto niejednokrotnie zapewnimy Ci nawet całkowite umorzenie długu. Dedykujemy naszą pomoc prawną osobom, które chcą skutecznie pozbyć się swojego zadłużenia!

Efektywna i rzetelna obsługa prawna Twojego długu

Jeśli masz zobowiązania, z których nie możesz się wywiązać – skontaktuj się z nami. Proponujemy naszym klientom, którzy popadli w kłopoty finansowe kompleksową pomoc dostosowaną do ich przypadku. Niejednokrotnie długi naszych klientów powstają nie z bezpośrednio ich winy. Dlatego zapewniamy pomoc w nadzorze nad prawidłowością działań windykacyjnych zwłaszcza na etapie postępowania egzekucyjnego, a także skutecznie zaskarżamy czynności egzekucyjne, w tym dotyczące egzekucji z nieruchomości. W przypadku powstania nieścisłości podważamy również nieprawidłowe nakazy zapłaty, a także te wydane z naruszeniem powszechnie obowiązujących przepisów.

Jeśli masz dług i obawiasz się windykacji oraz egzekucji komorniczej, napisz lub zadzwoń – umówimy się na spotkanie i z pewnością pomożemy.

W jaki sposób możemy Ci pomóc z zadłużeniem?

Pierwszą kwestią będzie próba możliwie jak największego zmniejszenia wysokości Twojego długu. Oprócz tego, jeśli nie będzie opcji umorzenia zobowiązania, to wynegocjujemy spłatę na warunkach, które będą dla Ciebie możliwe i komfortowe. W naszej ofercie znajdziesz usługi prawne polegające na:

  • reprezentacji w postępowaniu sądowym, 
  • restrukturyzacji zadłużenia,
  • zawieraniu porozumień i negocjowanie ugody z wierzycielem,
  • zajmowanie się rozmowami z komornikami i windykatorami,
  • obniżanie wysokości rat kredytowych i rozkładanie ich na terminy wygodne dla dłużnika,
  • ochronę nieruchomości przed zajęciem,
  • usuwanie wpisu z BIK czy KRD,
  • upadłość konsumencką,
  • wiele innych.