Flagowe usługi

Nasze landingi

Kompleksowe usługi prawne dla przyszłych wielkich firm!

Potrzebujesz kapitału na start lub rozwój swojej firmy? Masz ciekawy pomysł na biznes?

 

Nie ograniczamy się w żaden sposób w zakresie naszych możliwości! Podejmiemy się tokenizacji Twojego projektu lub doradzimy Ci jak wyemitować obligacje. Następnie ustalimy dla Ciebie najbardziej korzystne stawki podatkowe i zajmiemy się reprezentacją przed organami skarbowymi.

 

Nie zamykamy się na żadne warianty, które mogą być dla Ciebie korzystne! Zajmujemy się wszystkim od początku do końca, niezależnie od tego czy dopiero szukasz dla siebie odpowiedniej formy prawnej pod prowadzenie działalności, czy zastanawiasz się nad tym jak wprowadzić IP Box w strukturę organizacyjną firmy. Jeśli potrzebujesz pomocy lub doradztwa – jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Zapisz się do newslettera
by uzyskać rabat na nasze usługi
Zobacz nasze landingi

KryptoPrawo.pl

Szczegółowe doradztwo prawno-podatkowe, tokenizacja i biuro rachunkowe dla projektów kryptowalutowych.

KryptoPrawo.pl

SpółkiPolskie.pl

Porady prawne z zakresu spółek – pomoc w założeniu firmy, procedowaniu zmian, sporządzaniu dokumentacji dla KRS i nie tylko.

SpółkiPolskie.pl

SpółkiOffshore.pl

Dobór odpowiedniej jurysdykcji, rejestracja spółki zagranicznej i obsługa prawna oraz podatkowa z uwzględnieniem głównych założeń biznesowych.

SpółkiOffshore.pl

PrawoKonopne.pl

Wsparcie dla przedsiębiorców z branży konopnej w Polsce – wskazówki jak legalnie wprowadzić do obrotu CBD i objąć go akcyzą.

PrawoKonopne.pl

Obligacje korporacyjne

Specjalistyczne usługi prawne zarówno dla obligatariuszy, jak i emitentów w zakresie emisji oraz odzyskiwania kapitału z inwestycji.

Obligacje korporacyjne

IP Box

Dopasowanie preferencyjnych stawek podatkowych dla programistów i przedsiębiorców w ramach Innovation Box.

IP Box