Jak możemy pomóc?

Wielokrotnie spotykaliśmy się z opiniami, że szkolenia prawnicze/podatkowe/księgowe są trudne do zrozumienia, gdyż szkoleniowcy operują trudnym językiem. Ponadto niejednokrotnie zdarza się, że przedstawiają temat wyłącznie od swojej strony nie patrząc na kwestie praktyczne np. jak przepisy mają funkcjonować w praktyce.

My działamy inaczej!

Mamy doskonałą świadomość tego, że przychodząc do nas nie chcesz nauczyć się prawa i jego przepisów, ale tego jak wykorzystać je pod kątem Twojej pracy. Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci podnieść kwalifikacje własne i pracowników. Oprócz tego wiele poszczególnych szkoleń, a także kursów jest niezbędne w celu realizowania danej działalności lub wedle procedur wymaga konkretnego dokumentu, aby wdrożyć przykładowo AML czy nawet specjalne szkolenie w dziedzinie KryptoAML. Wiemy doskonale czego potrzebujesz i zapewnimy Ci kompleksową wiedzę praktyczną.

Nie nauczymy Cię przepisów – nauczymy Cię jak z nich korzystać

Chcąc przeprowadzić wartościowe szkolenie, trzeba poznać rzeczywiste potrzeby klientów. Kluczowe jest to kim mają być słuchacze i jaki mają powód przystąpienia do szkolenia. Każdy temat można przedstawić nieco inaczej, ale najważniejszym jest, aby Twoi pracownicy ostatecznie mogli wiedzę uzyskaną ze szkolenia zastosować w swojej pracy. Dlatego nasze szkolenia prawne są nie tylko przygotowywane bezpośrednio pod kątem docelowego odbiorcy, ale również dostosowywane w oparciu o cele Twojej firmy. Jakie konkretnie zagadnienia możemy przybliżyć Ci w sposób kompleksowy?

 

Szkolenia modyfikowane w oparciu o Twoje potrzeby

Jeśli zależy Ci na dedykowanym szkoleniu, prowadzonym przez naszych praktyków, razem z materiałami zawierającymi konkretną wiedzę i przykłady – skontaktuj się z nami!

Przygotujemy dla Ciebie szkolenie w dowolnym temacie jaki potrzebujesz! Wystarczy w tym celu przedstawić nam zagadnienie, rodzaj uczestniczących osób oraz informację odnośnie problemów z jakimi spotykają się z praktyce zainteresowani najlepiej wraz z ich pytaniami.

Szukasz szkolenia dla siebie i pracowników? Zapraszamy do kontaktu!

Aktualnie przygotowane szkolenia dostępne są poniżej po kliknięciu. Jeśli danego zagadnienia nie ma na tej liści, a zależy Ci na szkoleniu właśnie w danej tematyce spoza listy – zadzwoń lub napisz! Dostosujemy nasze możliwości do Twoich indywidualnych potrzeb!

\
Skontaktuj się z nami

Prezes Zarządu / Założyciel


Szkolenia prawnicze Wrocław