Jak możemy pomóc?

Wielokrotnie spotykaliśmy się z opiniami, że szkolenia prawnicze/podatkowe/księgowe są trudne do zrozumienia, gdyż szkoleniowcy operują trudnym językiem oraz przedstawiają temat wyłącznie od swojej strony nie patrząc na kwestie praktyczne jak przepisy mają funkcjonować w praktyce. My działamy inaczej. Chcąc przeprowadzić wartościowe szkolenie, trzeba poznać rzeczywiste potrzeby klientów. Kluczowe jest to kim mają być słuchacze. Każdy temat można bowiem przedstawić nieco inaczej, ale najważniejszym jest, aby zamawiający wiedzę uzyskaną ze szkolenia mógł zastosować w swojej pracy.

Jeśli zależy Ci na dedykowanym szkoleniu, prowadzonym przez praktyków, przy wykorzystaniu narzędzia PREZI (bo Power Point to już nieco przeżytek), z materiałami zawierającymi życiowe przykłady – skontaktuj się z nami.

Przygotujemy szkolenie w dowolnym temacie jaki zostanie zlecony, potrzebujemy w tym celu otrzymać zagadnienie, rodzaj uczestniczących osób oraz informację odnośnie problemów z jakimi spotykają się z praktyce zainteresowani najlepiej wraz z ich pytaniami.

Aktualnie przygotowane szkolenia dostępne są poniżej po kliknięciu.

\
Skontaktuj się z nami

Prezes zarządu spółki
KHG Podatki&Księgowość sp. z o.o.


Najnowszy wpis na blogu

Brak wpisów w tej kategorii.

Zobacz wpisy z bloga