Jak możemy pomóc?

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę każdego przedsiębiorcy, zabezpieczając jego interesy w najwyższym stopniu. Poniżej wskazano tylko przykładowe produkty, ponieważ obsługa przedsiębiorców jest bardzo elastyczna i dostosowana do potrzeb każdej firmy. Prawnicy kancelarii zawsze dogłębnie poznają branżę Klienta, aby najlepiej zrozumieć jego potrzeby.

Kancelaria świadczy usługi zarówno w formie stałej obsługi prawnej, która jest dla przedsiębiorcy najkorzystniejsza (prawnicy czuwają nad całą działalnością i są do dyspozycji w każdym momencie), jak również w formie pojedynczych spraw (np. sądowych, negocjacji) lub zleceń rozliczanych na podstawie przepracowanych minut, przy czym jesteśmy w stanie się elastycznie dostosować do oczekiwać każdego przedsiębiorcy.

Nasze usługi to przy tym nie tylko wparcie prawne, ale także podatkowo-księgowe i kadrowe. Co więcej – zawsze dzielimy się z Klientami swoim doświadczeniem biznesowym zdobytym przez lata obsługi różnorodnych firm polskich i zagranicznych.

Obsługę prowadzimy co do zasady w języku polskim i angielskim, jednak współpracujemy z podmiotami z całego świata (poza UE także np. Chiny czy Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów lub wybierz produkt z listy poniżej.

\
Skontaktuj się z nami

Prezes Zarządu / Założyciel


Obsługa prawna firm