Prawnik – Aplikant

Zapoznaj się z ogłoszeniem

Poszukujemy osoby na stanowisko Prawnika - Aplikanta (radcowskiego lub adwokackiego)

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawna i kontakt z Klientem,
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, opinii prawnych,
  • sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia we wszystkich rodzajach spraw
  • bieżący nadzór nad przebiegiem postępowania sądowego i udział w rozprawach sądowych

Wymagania:

  • zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • łatwe nawiązywanie relacji, bezpośredniość, pewność siebie,
  • determinacja w zgłębianiu wiedzy i zdobywaniu doświadczenia,
  • dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego,
  • rozpoczęta aplikacja / pozytywny wynik z egzaminu na aplikację będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • język angielski w stopniu umożliwiającym pracę z Klientami zagranicznymi (wymóg stanowiący dodatkowy atut)
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole
  • system premiowy,
  • profesjonalne szkolenia,
  • benefity (m.in. śniadania i obiady dla pracowników, język angielski, bilety do kin i teatrów).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@khg.pl wraz z prawidłową klauzulą w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Informujemy że Współadministratorami Państwa danych osobowych są KHG Group sp. z o. o. oraz KHG Hupajło i Partnerzy Kancelaria Adwokacko – Radcowska  – zwani dalej ADO [zobacz więcej]. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.