Chcesz założyć firmę? Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Planujesz rozpocząć swój własny biznes lub prowadzisz firmę, którą zdecydowałeś przekształcić? Podstawę stanowi więc odpowiednie dobranie formy prawnej i następnie założenie spółki. Niejednokrotnie w Polskim Ładzie korzyści z nowych regulacji wymagają podejścia w sposób indywidualny do każdego przedsiębiorcy.  Jako kancelaria oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem, obsługą, przekształcaniem i likwidacją spółek zarówno kapitałowych, jak i osobowych! Ponadto doradzimy Ci również w sprawach upadłości i restrukturyzacji.

Dowiedz się więcej tutaj – strona produktowa – Spółki polskie (opis po kliknięciu)

Zakładamy i obsługujemy przedsiębiorstwa zarówno w Polsce, jak i zagranicą . Dotyczy to m.in.  terenów Unii Europejskiej, czy też obsługi spółek offshore – ZEA, Saint Kitts i Nevis, USA, Saint Vincent i Grenadyny, Kajmany i innych. Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych w Polsce zajmiemy się dla Ciebie spółkami w organizacji, a także:

  • spółkami jawnymi,
  • spółkami komandytowymi,
  • spółkami partnerskimi,
  • spółkami komandytowo-akcyjnymi,
  • spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • spółkami akcyjnymi.

Nie wiesz jak założyć spółkę w Polsce?

W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z doradztwa prawnego. Pomożemy Ci nie tylko zarejestrować spółkę tradycyjnie lub w trybie s24, ale również dobierzemy formę prawną idealnie pod Twój biznes. W praktyce jest to niezwykle istotny aspekt, który będzie wpływał następnie m.in. na kwestie podatkowe czy to w jaki sposób będziesz rozliczał się ze swoich dochodów. Niektóre spółki w Polsce dostosowane są do prowadzenia określonego rodzaju interesów i np. odpowiednie dobranie pod Twoje predyspozycje typu spółki może ograniczać niepotrzebne koszty po Twojej stronie.

Zamierzasz prowadzić biznes? Wybierz najbardziej korzystną formę spółki!

Wybierz kategorię ze wskazanych poniżej! Tematu, który Cię interesuje nie ma na tej liście? Skontaktuj się z nami! Dopasujemy naszą ofertę pod kątem Twoich potrzeb! Zapraszamy do kontaktu!

\
Skontaktuj się z nami

Prezes Zarządu / Założyciel


Spółki kancelaria prawna