Prawnik

Wiktoria Ronc

Przeczytaj o mnie Obejrzyj film

Doświadczenie

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Prawnik w sprawach z zakresu prawa budowlanego, RODO oraz obsługi i przekształceń spółek, związany przede wszystkim z klientami z Wielkiej Brytanii obsługiwanymi w głównej mierze w języku angielskim. Dzięki Wiktorii założysz, zarejestrujesz swoją działalność w Polsce i dowiesz się w jaki sposób poprowadzić postępowanie w Polsce tak, aby wyrok zapadł z jak największą korzyścią dla Ciebie. Dowiedz się wszystkiego z pomocą (opis po kliknięciu):

Dodatkowo Wiktoria posiada certyfikat znajomości angielskiego na poziomie C1 (Certificate in Advanced English), który jest honorowany przez ponad 6 000 instytucji na całym świecie, w tym uczelnie, pracodawców i instytucje rządowe. Ponadto zajmuje się również prawniczym językiem angielskim (Legal English), aby w przyszłości podejść do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills).

Prywatnie właścicielka rocznego psiaka, z którym uwielbiam chodzić na długie, popołudniowe spacery. W wolnym czasie podróżuje i relaksuje się w czasie długich górskich wycieczek.