Prawnik

Patrycja Kulak

Przeczytaj o mnie

Doświadczenie

Prawnik zajmujący się w szczególności obsługą spółek polskich i sprawami dotyczącymi prawa cywilnego oraz gospodarczego. Patrycja doradza klientom planującym prowadzenie działalności w Polsce, a także po jej stronie znajdują się wszelkie kwestie formalne związane z rejestracją, przekształceniami, a także dostosowywaniem funkcjonowania spółki do uwarunkowań rynku. Patrycja zajmuje się pracą bezpośrednio z przedsiębiorcami i dopasowuje ich indywidualne preferencje do sztywnych ram prawa.

Zamierzasz założyć działalność, jednak nie wiesz jaka forma prawna będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Zastanawiasz się nad zmianą z jednoosobowej działalności w spółkę? Wystarczy, że skorzystasz z doświadczenia i wiedzy praktycznej Patrycji, która doradzi na każdym etapie prowadzenia działalności w Polsce. Więcej informacji możesz dowiedzieć się z pomocą (opis po kliknięciu):

Poza pracą chętnie uczestniczy w konferencjach o zasięgu ogólnopolskim z różnych dziedzin prawa, a w wolnej chwili sięga po książkę. Natomiast jeszcze chętniej w ramach odpoczynku od pracy pływa rekreacyjnie.