Prawnik

Mateusz Zając

Przeczytaj o mnie

Prawnik

Doświadczenie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na którym uzyskałem tytuł magistra prawa. W niedalekiej przyszłości planuję rozpocząć aplikację radcowską.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w kancelarii prawnej, świadczącej usługi w branży windykacyjnej, skutecznie pomagam przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym w dochodzeniu należności zarówno na etapie polubownym, sądowym jak i egzekucyjnym. Aktualnie dzięki szerokiemu spectrum działalności Kancelarii KHG rozwijam także swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wsparcia podmiotów zmagających się z zadłużeniem. Wyszukując najlepszych rozwiązań prawnych pomagam wyjść na prostą osobom w trudnej sytuacji finansowej. Jednocześnie szerokie doświadczenie zdobyte w handlu, a także umiejętność prowadzenia konstruktywnego dialogu, pomaga mi budować długotrwałe relacje z osobami poszukującymi pomocy prawnej.

Poza pracą spełniam się także jako konferansjer prowadząc różnego rodzaju konferencje, imprezy oraz eventy. Wolny czas spędzam głównie na spotkaniach z przyjaciółmi lub uprawiając sport. W kręgu moich zainteresowań znajdują także miejsce dobre seriale i filmy.